Nowe laboratorium protetyczne

Otworzyliśmy nowe laboratorium protetyczne przy naszej placówce. Bardzo cenią to nasi pacjenci. Współpraca lekarz- technik- pacjent ma szczególne znaczenie przy wykonywaniu prac ceramicznych wysoce estetycznych. Pacjenci czują się zaopiekowani.

Technik – mistrz napalania porcelany może wykonać charakteryzację pracy protetycznej- zębów -dla każdego pacjenta, który jest na wizycie stomatologicznej. Może ocenić bezpośrednio u pacjenta wszystkie detale zębów- stopień nasycenia , stopień przezierności szkliwa, kolor szkliwa i zębiny i wiele innych cech, na które przeciętny człowiek nie zwraca uwagi a chciałby mieć piękny uśmiech- piękny znaczy jaki ?- i tu ogromne znaczenie ma bezpośredni kontakt technika z pacjentem.

 

Kierujemy też ofertę współpracy do innych lekarzy zajmujących się współczesną protetyką.

Pracujemy w technologii CAD/CAM.

Tworzymy unikalne prace przy użyciu najlepszych technik charakteryzacji. Odtwarzamy na podstawie fotografii indywidualne cechy zęba. Zwracamy się do lekarzy o przysyłanie fotografii uzębienia lub ustalamy wizytę pacjenta w pracowni w celu przywrócenia naturalności i estetyki pracy protetycznej.
Pracujemy zgodnie z obliczeniami gnatologicznymi, używamy mikroskopu.

Cenimy czas — tworzymy projekty w optymalnych ramach czasowych.

Jesteśmy otwarci na bezpośredni kontakt z lekarzem jeśli tego wymaga sytuacja kliniczna. Konsultujemy się, gdy pojawiają się sytuacje kontrowersyjne, aby osiągnąć najlepszy wynik leczenia.

Można przysyłać do nas pliki stl lub dostarczać wyciski analogowe.

Kim jesteśmy

Alaiza Yarashewich – technik dentystyczny, specjalista od prac wysoce estetycznych co sprawia,że uzupełnienia protetyczne harmonizują z uzębieniem pacjenta.

Anton Hudkou – technik dentystyczny, mistrz w tworzeniu uzupełnień estetycznych z zastosowaniem mas ceramicznych, specjalista od szerokiego spectrum konstrukcji protetycznych.

Wykonujemy prace w technologii CAD/CAM

  • Prace protetyczne na implantach
  • Korony, mosty tymczasowe
  • Prace kosmetyczne korony, licówki, mosty (tlenek cyrkonu, porcelana – istnieje możliwość doboru koloru w pracowni).
  • Endokorony
  • Inlay, overlay
  • Wax-up, mock-up i inne.

Czas wykonania prac

Tymczasowych – 1-2 dni
Docelowych – 4-7 dni

Jeśli będziecie Państwo chcieli nawiązać z nami współpracę prosimy o kontakt telefoniczny. Ustalimy warunki harmonijnej realizacji prac i aspekty logistyczne.

Kontakt
Alaiza +48 785 951 616
kodental.laboratoty@gmail.com

Zaufali nam
Pacjenci o nas